Ana sayfa Basketbol Turkuaz Kadın Basketbol Takımı – Bahçelievler

Turkuaz Kadın Basketbol Takımı – Bahçelievler

13194

kadın basketbol takımıTurkuaz Kadın Basketbol Takımı Bahçelievler Grubu 2018-2019 sezonu için her salı saat 20.00’de Bahçelievler Kumport Ortaokulu Spor Salonu’nda antrenmanlarına başladı. Takımımızın çalışmalarına 18 yaşından büyük herkes katılabilir. Haftada bir gün yaptığımız antrenmanlarla iş ve okul hayatınıza devam ederken basketbol oynayabilir, amatör olarak sporun içinde kalmaya devam edebilirsiniz.

İstanbul’da düzenlenen özel liglere katılım gösteren takımımız antrenman ve hazırlık maçları ile sezon boyu çalışmaya devam edecek.

Geçtiğimiz yıllarda yurt içinde Antalya, Marmaris, Bursa ve Lüleburgaz, yurt dışında da Hollanda, Estonya ve İsviçre’deki turnuvalara katılan takımımız bu yıl da istekli oyuncularımızla yurt içi ve yurt dışı turnuvasına katılmaya devam edecek.

Basketbolda iyi değilim diye üzülmeyin. Antrenmanlarla kendinizi geliştirebilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok oyuncumuz basketbol topu ile bizim aramızda tanıştı. Siz de basketbola iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uzun süre basketbola ara vermiş oyuncular ya da basketbola yeni başlamak isteyenler için özel antrenmanlar planlayarak hızlı bir gelişim süreci göstermelerine yardımcı olabiliriz.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Antremanlara katılım için aylık ödemeniz gereken ücret kişi başı 100 TL’dir. Ayrıca antreman/maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

“Kadın Basketbol Takımı”mıza Kimler Katılabilir?

18 yaş ve üzerindeki tüm amatör basketbolcuları kadın basketbol takımlarımıza katılmaya davet ediyoruz.

Turkuaz Kadın Basketbol takımına katılmak istiyorsanız iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar olabilmek için facebook.com/Turkuazbasketbol ve instagram.com/turkuazbasketbol sayfalaromızı takip etmenizi öneririz. 0535 458 21 01 (Oktay Göktaş) numaralı telefonlarımız arayabilir ya da SMS ve whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. E-posta ile başvuru için info@turkuaz.org.tr

Antrenman sahası adres: Bahçelievler Kumport Ortaokulu Spor Salonu – Bahçelievler Mahallesi, Çay Çiçeği Sk., 34180 Bahçelievler/İstanbul

PAYLAŞ