Ana sayfa Basketbol Turkuaz Erkek Takımı

Turkuaz Erkek Takımı

2811

Takımımızın antrenmanları için yeni oyuncu katılımları devam ediyor. 2018 – 2019 sezonu kadromuzda yer almak isteyen oyuncu adaylarının en kısa sürede deneme antrenmanına katılmalarını tavsiye ediyoruz. Bu sene BC CUP Basketbol Ligi’ne katılacak takımıza siz de dahil olabilirsiniz.

2018 – 2019 Turkuaz Basketbol Takımı

5 Eylül Perşembe gününden itibaren her çarşamba 21.00-22.00 arasında İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu’nda yapmakta olduğu antrenmanlarla hazırlanmakta olan ekibimizle BC Cup Basketbol Ligi’nde oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Oyuncularımız antrenman giderleri için ayda 150’şer TL ödemektedir. BC Cup Basketbol Ligi’nin katılım bedelini karşılamak için forma ücretleri dahil olacak şekilde bir kerelik 600’er TL ödeyecekler. Bu ücretlerin dışında maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

Yeni sezonda Turkuaz erkek basketbol takımı kadromuzda yer almak isteyen oyuncuların en kısa sürede iletişime geçmeleri gerekmektedir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için facebook.com/Turkuazbasketbol ve instagram.com/Turkuazbasketbol sayfamızı takip etmenizi öneririz. 0535 458 21 01 (Oktay Göktaş) numaralı telefonlarımız arayabilir ya da SMS ve whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. E-posta ile başvuru için info@turkuaz.org.tr

Antrenman sahası adres: İstek Vakfı Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonu. Gayrettepe, Gazi Umur Paşa Sok. No:28, Beşiktaş/Istanbul

PAYLAŞ