Ana sayfa Basketbol Beylikdüzü Erkek A Takım

Beylikdüzü Erkek A Takım

1768

Geçtiğimiz yıl Bahçelievler’de antrenman yapan Atabey A Takımımız 2017 – 2018 sezonundan itibaren Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda antrenmanlarını yaparak Best Akademi Ligi’nde mücadele edecek. Takım kadrosu tamamen yenilendiği için yep yeni oyuncuları aramıza katmak istiyoruz.

14 Eylül Perşembe gününden itibaren her perşembe 21.00-22.00 arasında Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda yapmakta olduğu antrenmanlarla hazırlanmakta olan ekibimizle Best Akademi Ligi’nde oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Oyuncularımız antrenman giderleri için ayda 100’er TL ödemektedir. Best Akademi Ligi’nin 3.000 TL’lik lige katılım bedelini karşılamak için bir kereliğine 300’er TL ödeyecekler. Bu ücretlerin dışında maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

Bilgi ve başvuru için: Takım yöneticimiz Ata Türk’ü 0505 337 19 38 numaralı telefondan arayabilir ya da mesaj yollayabilir, atabey@altinbilek.com.tr adresinden yazabilirsiniz.

Antrenman sahası adres: Büyükşehir Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi / Başak Sok No:10, Beylikdüzü / İstanbul

PAYLAŞ