Ana sayfa Basketbol Antspor Erkek Takımı

Antspor Erkek Takımı

1035

İstanbul Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Antspor basketbol takımımızın antrenmanlarına 18 yaşını aşmış herkes katılabilir. Antrenmanlara devam eden oyuncular İstanbul Büyük Erkekler Ligi kadromuzda yer alabilirler.

Takımımızın antrenmanları için yeni oyuncu katılımları devam ediyor. 2017 – 2018 sezonu İBEL kadromuzda yer almak isteyen oyuncu adaylarının en kısa sürede deneme antrenmanına katılmalarını tavsiye ediyoruz. Bu yıl daha iddialı bir ekip oluşturduk ve oyuncu alımlarında daha iyi seviyedeki oyuncuları tercih ediyoruz.

Bu yıl bir takım daha oluşturup sadece Best Akademi 3. Ligi’nde de mücadele edeceğiz. Basketbola ara vermiş ya da yeni başlayanlar için oluşturduğumuz takım için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2017 – 2018 Antspor Basketbol Takımı

1 Ağustos 2017 Salı gününden itibaren her salı 20.00-21.00 arasında Behçelievler’de Siyavuşpaşa İlkokulu Spor Salonu’nda yapılacak antrenmanlarla sezona hazırlanacak olan ekibimizle İstanbul Büyük Erkekler Ligi’nde oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

İstanbul Büyük Erkekler Ligi dışında özel maç ve turnuvalarla da basketbol oynamayı daha eğlenceli hale getiriyoruz. Best Akademi Ligi’nde de mücadele edip oldukça çok maç yaparak sezonu tamamlayacağız.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Oyuncularımız antrenman giderleri için ayda 100’er TL ödemektedir. İstanbul Büyük Erkekler Ligi’nde oynamak isteyenler de 5.000 TL’lik lige katılım bedelini karşılamak için bir kereliğine 400’er TL ödeyecekler. Bu ücretlerin dışında maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

Yeni sezonda Antspor erkek basketbol takımı kadromuzda yer almak isteyen oyuncuların en kısa sürede iletişime geçmeleri gerekmektedir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için facebook.com/altinbilekbasketbol sayfamızı takip etmenizi öneririz. 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımız arayabilir ya da 0505 334 59 26 (Bülent Türk) numaralı hattımızdan SMS veya whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. E-posta ile başvuru için bilgi@altinbilek.com.tr

Antrenman sahası adres: Siyavuşpapa İlkokulu Spor Salonu. Barbaros Cd, Okul Sk. No:1, Bahçelievler/Istanbul

 

PAYLAŞ